counter create hit

مطالب مرتبط:

نقطه ضعف بزرگ پرسپولیس در راه قهرمانی آسیا

پرسپولیس مقابل الوصل دو بار درست پشت محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی از بهترین موقعیت شد اما از هیچ کدام از این ضربات استفاده نکرد.

حذف عالمیان از مسابقات پینگ پینگ لهستان

نیما عالمیان با شکست برابر حریف کره ای از مسابقات پینگ پنگ لهستان حذف شد.

تمهیدات میزبان بازی های آسیایی برای کاهش آلودگی هوا

دولت اندونزی آلودگی هوا در زمان برگزاری بازی های آسیایی 2018 را کاهش خواهد داد

قضاوت داوران ایرانی در دیدار مالدیو و بوتان!

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای قضاوت دیدار دو تیم مالدیو و بوتان از گروه D رقابت های مقدماتی جام ملت های 2019 آسیا را به داوران ایرانی ابلاغ کرد. ...

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان از 15 فروردین آغاز می شود

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان از روز 15 فروردین ماه و در خانه کشتی محمد بنا آغاز می شود.

بهترین استقلالی سال 96

براساس نظرسنجی های صورت گرفته در کانال های استقلال بهترین بازیکن سال 96 استقلال وریا غفوری است که در داربی برگشت هم تک گل ارزشمند آبی ها را به ثمر رساند. ...

پهلوان در موقعیت سازی؛ بهتر از ژاوی، برابر با اسنایدر

احسان پهلوان ستاره تیم تراکتورسازی یکی از بهترین بازیکنان لیگ قهرمانان آسیا از حیث موقعیت سازی است.

صحبتهای جالب سرمربی سیرالئون پیش از بازی با ایران

سرمربی سیرالئون پیش از دیدار برابر ایران صحبت کرد.

معرفی داور دیدار ایران - سیرالئون

داور بازی دوستانه تیمâهای ملی ایران و سیرالئون معرفی شد.

پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ / ساوه شمشکی با رئیس ورزش های زمستانی پارالمپیک دیدار کرد

عیسی ساوه شمشکی، رئیس انجمن پارااسکی ایران، در حاشیه بازیهای پارالمپیک زمستانی با رئیس ورزش های زمستانی کمیته بین المللی پارالمپیک دیدار و گفتگو کرد.

ستاره استقلال در بیمارستان بستری شد(عکس)

مهاجم استقلال برای انجام عمل جراحی بستری شد.

شفر: دوست دارم حالا نظر منتقدان را بدانم!

پسر سرمربی استقلال می گوید که کار سختی مقابل خونه به خونه در فینال جام حذفی دارند.

این نشان می دهد با کای کار انگيزه بالا/ غفوری: تیم های دیگر اردوگاه ها بهترین از ما هستند

استقلالی هایی که با کی روش کار می کنند، انگیزه شان زیاد می شود/ غفوری: تیم های دیگر اردوهای بهتری از ما دارند

کد خبر: 1471764/9 زمان: 11:42 1396/08/12 بازدید: 7,310 این نشان می دهد با کای, کسب و کار, انگیزه است که نیاز به دریافت مدافع استقلال می گوید حضور 7 بازیکن از این تیم در اردوی تیم ملی را افزایش می دهد اعتماد به نفس. به گزارش "ورزش" و غیره. وریا جافری ، از آغاز آموزش امروز در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که می دانید این اردوگاه به تازگی آغاز شده است. اردوگاه کوتاه برای 3-4 روز است و ما پس از بازیکنان توسط کیروش ارزیابی شد فهرست نهایی روابط دو بازی دوستانه قبل از درخواست انجام می شود. در این اردوگاه کادر مربیگری قصد دارد برای آماده سازی بازیکنان محلی برای اندازه گیری در این مورد تصمیم نهایی را اتخاذ کنند. آن را در مورد 7 گیرنده در استاندارد ملی می گوید: این یک نکته مثبت برای ثبات. ما بازیکنان جوان ما در حال نزدیک با ایران در تیم کار می کنند و اعتماد به نفس آنها کمک می کند. مدافع راست تیم ملی برای استاندارد ملی می گوید: همان شماره از اردو تشکیل دو بازی دوستانه برگزار می شود به اثرات مثبت). اگر مخالفان deteri تیم ملی ما بهترین و محک جدی‌تری می‌خوریم. در جام جهانی قرار است با تیم‌های قوی‌تری بازی کنیم. امیدوارم در اردوهای بعدی اتفاقی بیفتد که حریفان سخت‌تری داشته باشیم و محک جدی‌تری بخوریم. غفوری در مورد این که گفته می شود کی روش تمایلی به بازی با تیم های قدرتمند دنیا را ندارد هم گفت: این حرف‌ها صحبت‌های پوچی است. کی‌روش بارها گفته دوست دارد با تیم‌های بزرگ کار کند و کسی که به بازی با تیم‌های بزرگ علاقه نداشته باشد این مسئله را بیان نمی‌کند. متاسفانه شرایط این کار مهیا نشده و باید از مسئولین امر در این مورد سؤال کنید. او در پاسخ به این سوال که آیا حمایت کافی از تیم ملی انجام می شود یا نه هم گفت: ما شاهد هستیم تیم‌های دیگر اردوهای بهتری برگزار می‌کنند و مسابقات قوی‌تری دارند اما این وضعیت برای ما اینطور نبوده است. باید از تیم ملی حمایت شود. هدف ما این است که به دور بعدی رقابت‌های جام جهانی صعود کنیم. این کار راحتی نیست و برای رسیدن به این هدف نیاز به برگزاری اردوهای منظم و بازی‌های دوستانه قوی است. او در پایان در مورد انتقادهایی که به لیست تیم ملی می شود هم گفت: هر بازیکنی که دعوت شده لیاقت داشته است. هر کسی به تیم ملی آمده از خودش توانایی نشان داده که حقش بوده دعوت شود. کادر فنی همه را زیر نظر دارد و هر کسی که دعوت شده حقش بوده است.