counter create hit

مطالب مرتبط:

۴ کشته و ۷ مجروح در تصادف دو سواری پژو

 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: حادثه رانندگی در مسیر زاهدان به خاش ۴ کشته و ۷ مجروح برجای گذاشت.

رشد ۱۰درصدی صادرات تجهیزات پزشکی در دستور کار وزارت بهداشت

مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه مهم âترین راهبرد ما افزایش تولید داخل و توجه به صادرات است، گفت: رشد ۱۰ برابری صادرات تجهیزات پزشکی در دستور کار قرار دارد. ...

وضعیت نابسامان «صنعت دارو» در سال حمایت از کالای ایرانی

صنعت داروسازی کشور در سال گذشته با فراز و نشیب هایی همراه بود که باعث شد تولید کنندگان داخلی سال ۹۶ را، بحرانی ترین سال به لحاظ تامین منابع مالی صنعت دارو در ایران بدانند. ...

مراسم بزرگداشت روز جهانی اتیسم در باغ کتاب برگزار می شود

مراسم بزرگداشت روز جهانی اتیسم ، روز ۱۳ فروردین در گستره طبیعت برگزار شد و امروز مراسم تکمیلی این روز جهانی در باغ کتاب برگزار می شود.

ارائه خدمات به بیماران سرطانی در بخش دولتی رایگان است

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: ارائه خدمات شیمی درمانی، رادیوتراپی و جراحی برای بیماران مبتلا به سرطان در بیمارستانâهای دولتی رایگان است.

تغییر شکل اعضای بدن جدی گرفته شود

همشهری آنلاین: اعضا و اندامâهای بیرونی بدن میâتوانند نشانâدهنده علائم و هشدارهای جدی در مورد وضعیت جسمی و شرایط سایر بافتâها و اندامâها باشند.

تمام است که قبل از اپیلاسیون, لازم است بدانید

تمام آنچه پیش از اپیلاسیون ضروری هست بدانید

راهنمایی در بالای صبح برای اولین بار اگر شما برای اولین بار شما علاقه مند در سالن اپیلاسیون و موهای بدن یا شکل خود را با موم است و بالاتر از هر چیز دیگری شما می دانید که شخصی این کار نشان می دهد که نمی توان از پارچه برای دیگران این نرم افزار شما همچنین می توانید استفاده کنید. بسیار کمی از بال پارچه استفاده می شود که یک بار برای تمرین اپیلاسیون با موم با استفاده از آن, اما در عین حال sandii نیز دیده می شود که پارچه را چند بار به استفاده از نرم افزار و آنها می گویند این مشکل این است که پارچه را شسته ، عقیم سازی, لباسشویی, خشک کار خود را توجیه می‌کنند در وضعی که عمل چنین کاری از نگاه بهداشتی کاملا نادرست بوده و رد شده هست. مجوز معتبر گواهی سلامت پیش از این‌که بخواهید اپیلاسیون عمل بدهید ضروری هست از تندرستی شخصی که می‌خواهد اپیلاسیون را برای شما عمل دهد ایمن شوید. پوست‌تان نسوزد یکی از مسائلی که در بعضی سالن‌های اپیلاسیون اتفاق می‌افتد این هست که شخصی که اپیلاسیون را عمل ‌می‌دهد بیش از میزان موم را گرم می‌کند و تا سرد شدن آن در حد قابل تحمل برای شخص صبر نمی‌کند دستاورد این‌که پوست شخص می‌سوزد. پیش از این‌که این بلا سر شما نیز بیاید از شخصی که اپیلاسیون را عمل می‌دهد بخواهید حرارت موم را رسیدگی کند و بعد اپیلاسیون را عمل بدهد که بدن‌تان را نسوزاند. ظرف یکبار استفاده موم ظرفی نیز که موم در آن ریخته می‌شود ضروری هست یکبار استفاده باشد. تو مو می‌بینی و من موچین مو! بعضی اشخاصی که اپیلاسیون عمل می‌دهند برای رضایت مشتری از کارشان موهایی که با موم کنده نشده را با موچین می‌کنند، توجه برخوردار باشید موچین قطعا استریل شده باشد و از شخصی که اپیلاسیون عمل می‌دهد بخواهید که موچین را جلوی چشم خودتان با الکل و پنبه بخوبی تمیز کند. بیماری‌های اپیلاسیونی خانم‌ها اپیلاسیون را در موقعیت های که مجوز بهداشت دارند عمل دهند، چنانچه وسایل اپیلاسیون مشترک باشد می‌تواند باعث جابه جایی بیماری‌های میکروبی مثل زرده زخم و بیماری‌های قارچی و ویروسی گردد.خیلی از اشخاصی که به ما مراجعه می‌کنند و مبتلا زگیل مسطح شده‌اند، از موقعیت ها اپیلاسیون این بیماری را گرفته‌اند و دلیلش نیز عدم ملاحظه بهداشت بوده هست. یکی دیگر از مسائلی که اشخاص در اپیلاسیون محتمل هست به آن مبتلا گردند عفونت تبخال هست. بعضی اشخاص گمان می‌کنند اپیلاسیون می‌تواند باعث تحریک غدد لنفاوی یا سرطان پوست گردد در وضعی که چنین گمانی نادرست هست. الکل، پنبه و روتختی طبق مرسوم اپیلاسیون با موم روی تخت‌هایی عمل می‌شود که با یک روتختی پلاستیکی پوشیده شده است؛ صحیح شبیه تخت‌هایی که در موقعیت ها تزریقات موجود هست. برای اینکه بیماری بویژه بیماری‌های پوستی از فردی‌به‌فرد دیگر جابه جا نشود، مسئول اپیلاسیون روی تخت یک روکش پارچه‌ای یکبار استفاده می‌اندازد. برای حل این مساله ضروری هست از شخصی که برایتان اپیلاسیون عمل می‌دهد بخواهید روی تخت را با پنبه و الکل بخوبی تمیز کند و بعد از این‌که تخت خشک گردید روی آن روکش پارچه‌ای یکبار استفاده را بیندازد. دمپایی و حوله یادت نره! بعد از اپیلاسیون با موم گرم ضروری هست در حمام سالن اپیلاسیون خودتان را بشویید و برای این‌کار نیز مجبور هستید دمپایی به پا کنید پس قطعا دمپایی با خودتان ببرید به چه علت که سالن اپیلاسیون مثل استخر حوضچه کلر ندارد و دمپایی خیس که هزار و یک نفر آن را به پا می‌کنند، می‌تواند عامل جابه جایی بیماری‌هایی مثل قارچ و زگیل باشد.